V rámci uvolnění sportovišť jsme spustili individuální tréninky 1+1 tj. trenér a hráč. V uvedených časech dle kalendáře (může se libovolně měnit) se můžete zarezervovat.

Pořád držíme základní nařízení vlády, města a klubu. Na hřišti bude trénovat v naší skupině pouze 1 hráč a trenér. Nadále budou dodržovány rozestupy 2 metry. Cvičení tak budou přizpůsobeny.

Základní pravidla:

• Rezervaci prosím proveďte pro začátek pouze jednou, nerezervujte se na více termínů. Následně nastavíme případně pravidla. Jakmile opadne první vlna rezervací, je možné interval opakovat. Vše nastavíme dle zájmu, nepředpokládám, že bude nějak velký.
  • Jeden trénink = 60 minut
  • Desinfekce rukou před a po tréninku
  • Trenér a hráč si nebudou plácat rukou,
  • Bude dodržen odstup 2 metry.

Individuální tréninky jsou pro hráče FC Hustopeče zdarma. Z toho plyne ale jedno velmi základní pravidlo. Hráč musí skutečně chtíti jít trénovat a makat. Prosím nenutíme hráče chodit, pokud nechtějí. Ne každý zvládne individuální trénink a preferuje společný.

Rezervační kalendář

12 dubna, 2020