Týmové oblečení

TÝMOVÉ OBLEČENÍ

Cílem klubu FC Hustopeče je vytvořit jednotnou koncepci týmového oblečení, které bude možné v rámci jednotlivých kategorií dále přenášet.

Povinnosti hráče, který se účastní tréninku:

• tréninková mikina (V žádném případě nesmí být bavlněná!)
  • tréninkové kalhoty (žádné bavlněné tepláky, žádné šusťáky, kalhoty nesmí bránit hráči v pohybu). Doporučujeme nabízené úzké kalhoty.
  • Tréninkový komplet (dres, šortky, štuplny, ponožky – pozor! Ponožky aspoň nad kotníky, nízké ponožky jsou neakceptovatelné)
  • Termo prádlo (žádné bavlněné trička apod). Spodní i dolní. Dle počasí připraveno k použití.
  • Šusťáková bunda (pro případ deště, abychom nemuseli rušit trénink)
  • Zimní doplňky (čepice, rukavice, nákrčník). Na trénink žádné kulichy.
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.

A co na zápasy:

• Vycházková souprava (dodržuj týmový koncept a vždy reprezentuj tým)
  • Šusťáková bunda
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.
  • Sleva pro členy klubu
  • Přenositelnost oblečení
  • Obměna oblečení

Každý hráč má nárok na slevu 50% z objednávky oblečení, ale do maximální hodnoty 1000 Kč. Cílem je zejména vycházková souprava pro reprezentaci klubu.

V rámci sjednocení typu a značky oblečení zajistíme možnost si oblečení přenášet v rámci kategorie. Pokud už je Vám malé, přeprodejte či přenechte kategorii níže. Děkujeme.

Máme zajištěno, že uvedená kolekce bude v oběhu 4 roky. Veškeré zboží je většinou navíc skladem, není potřeba čekat tak několik měsíců jak u ostatních značek.

Nejčastější dotazy k oblečení:

Co když objednám špatnou velikost?

Vůbec nic se neděje, většinou probíhá neustále doobjednávání a veškeré zboží, které by zůstalo navíc se okamžitě podaří udat u jiného hráče. Z důvodu potisku nemůžeme zboží vrátit. Pokud ale není potisknuté, je možné normálně zboží vrátit.

Potřebuje zboží reklamovat, co mám dělat?

Prosím napište email na michal.vlk.ex@gmail.com s popisem závady. Zboží poté doneste na trénink s vytištěným emailem. Bude odesláno dodavateli k reklamaci.

Zbylo mě oblečení menší velikost, co stím?

Udejte ho prosím v rámci své kategorie. Pokud to není možné, napište na michal.vlk.ex@gmail.com a info o možnosti nákupu/přenechání pošleme na všechny kategorie. Cílem jednotného oblečení je právě přenositelnost

NABÍDKA

Objednávka týmového oblečení

Objednávky se provádějí online pomocí webového obchodu FC Hustopeče. Vygeneruje se Vám platba, kterou prosím uhraďte. O dalším průběhu zpracování objednávky Vás bude informovat kontaktní osoba, kterou je:

Dáša Balíková, kontakt: 776007505, email: dasena007@seznam.cz

Katalog (ceny jsou aktuální na obchodu)