Cílem klubu FC Hustopeče je vytvořit jednotnou koncepci týmového oblečení, které bude možné v rámci jednotlivých kategorií dále přenášet. Prvotní pořízení může být finanční zátěží, ale pokud se budete k němu chovat ohleduplně, rádi ho od Vás mladší ročníky odkoupí.

Netlačíme na Vás, aby jste vyměnili své stávající oblečení. Prosím proveďte výměnu dle svého uvážení. Základem je vycházkovou souprava. Další prvky jsou dle uvážení.

Povinnosti hráče, který se účastní tréninku:
  • tréninková mikina (V žádném případě nesmí být bavlněná!)
  • tréninkové kalhoty (žádné bavlněné tepláky, žádné šusťáky, kalhoty nesmí bránit hráči v pohybu). Doporučujeme nabízené úzké kalhoty.
  • Tréninkový komplet (dres, šortky, štuplny, ponožky – pozor! Ponožky aspoň nad kotníky, nízké ponožky jsou neakceptovatelné)
  • Termo prádlo (žádné bavlněné trička apod). Spodní i dolní. Dle počasí připraveno k použití.
  • Šusťáková bunda (pro případ deště, abychom nemuseli rušit trénink)
  • Zimní doplňky (čepice, rukavice, nákrčník). Na trénink žádné kulichy.
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.
A co na zápasy:
  • Vycházková souprava (dodržuj týmový koncept a vždy reprezentuj tým)
  • Šusťáková bunda
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.

Ceny uvedené v tabulce se mohou lišit ( řádově desetikoruny). Potisk není v ceně, zde bude ale dotace klubu. Dle počtu objednaných věcí je možné, že bude mírný doplatek (např. do 200 Kč)

Postup objednání: Vyplňte objednávkový list a zasílejte na emailovou adresu michal.vlk.ex@gmail.com .

Typ Popis Poznámky
Tepláková souprava Tepláky jsou nezaměnitelné, ale mikinu je možné vyměnit za „premium mikinu“ nebo tréninkovou „se zipem“ či „bez zipu“.
Premium tepláková mikina Jedná se o prémiovou mikinu z lepšího materiálu a s kapucí.
Polo tričko Polo tričko je možné jak z polyesteru tak z bavlny, které o je o něco levnější. Pokud máte původní polo triko z edice „Joma“, není potřeba objednávat.
Vycházkové šortky Šortky na léto, aby se kluci nemuseli pařit v kalhotách. Je možné nahradit jakýmikoliv černými šortkami.
Batoh Ideální varianta pro přípravky. Oddělená část pro kopačky. Pro žákovské kategorie již poté sportovní kabela. Pokud máte stávající „JOMA“ není potřeba pořizovat
Vak není zatím v nabídce
Zimní bunda Kvalitní zimní bunda
Vycházková bavlněná mikina Doplněk k vycházkové soupravě. Bavlněná mikina s kapsou
Tréninková mikina bez zipu Speciální tréninková mikina. Mikinu je tak možné nahradit i jako vycházkovou.
Tréninková mikina se zipem Speciální tréninková mikina se zipem. Mikinu je tak možné nahradit i jako vycházkovou.
Tréninkové kalhoty Ideální kalhoty na trénink v úzkém střihu.
Tréninkový komplet Dres, šortky, štulpny nebo ponožky nad kotník. Povinná výbava na každý trénink. Pořizujete jiné značky – prosím výhradě tmavě modré barvy!
Šusťáková bunda Ideální bunda na trénink, ale i zápas. Pořizujete jiné značky – prosím výhradně černou barvu!!!
Termo horní Bez terma trika nechceme děti na trénink/zápas. Vždy být připraven na špatné počasí. Pořizujete jiné značky – prosím výhradně černou barvu!!!
Termo spodní Bez terma kalhot nechceme děti na trénink/zápas. Vždy být připraven na špatné počasí. Pořizujete jiné značky – prosím výhradně černou barvu!!!
Láhev Je super, když budou mít kluci stejnou, my jim je očíslujeme.
Pantofle jen tip, hlavně ať je má!
Ručník jen tip, hlavně ať ho má!
Nákrčník jen tip, hlavně ať ho má!
Rukavice jen tip, hlavně ať je má! Tyto jsou termo, ideální materiál do zimy.
Čepice Nejedená se o sportovní čepici, ale o vycházkovou.
Fotbalová kabela
10 února, 2020