Hustopeče CUP U7 2017 13.5.2017

Naše mini přípravka uspořádala skutečně velký turnaj pro hráče ročníku 2010 tj. kategorie U7. Chtěli jsem se potkat se soupeři, které standardně nepotkáváme a užít si krásný sobotní fotbalový den.

Velmi nás potěšilo, kdo nakonec naše pozvání přijal a mohli jsme tak na našem stařičkém stadionu přivítat velké soupeře:

Sigma Olomouc 1.FC Slovácko FK Rača Bratislava
Kohoutovice Brno Svratka Brno ČSFA Malacky
FKM Stupava Hrušovany u Brna 1.SC Znojmo
FC Hustopeče TJ Sokol Bohdalice MiRaVa

Turnaj byl samozřejmě organizačně velmi náročný, něco jsme už zvládli z minulého kola, ale opět máme na čem pracovat. Zejména na herním schématu, který byl trošku složitější, ale snažíme se aby si každý pořádně zahrál, žádné vyřazování a žádné srovnávání. Proto si to zbytečně přiděláváme práci, zkusíme příště jinak.

Na začátku byly týmy rozděleny na 3 skupiny, naše skupina obsahovala týmy: Sigma Olomouc oranžová, Mirava, FKM Stupava a Tatran Kohoutovice a Svratka Brno

Jak se již snažíme několikrát zdůrazňovat – nehrajeme na výsledky. I když turnaj má své ohodnocení a víme, kdo skončil první, pohár dostal každý a děti by tak neměli být smutní, že se třeba něco nepodařilo. Kdy jindy si mají vyzkoušet kličku proti protihráči ze Sigmy Olomouc než na tomto turnaji? Až jim bude o pár let více, tak to bude jiné, nyní hrajeme jinak. Takovu podporu potřebujeme i od rodičů.

V základní skupině jsme sehráli výborné utkání proti Sigmě Olomouc, kde jsem za nepříznivého stavu zabojovali a výsledek srovnali. Naopak úplně opačně jsme dopadli proti Kohoutovicím, které zabojovali a vyrovnali zase naše vedení. Zápas se Svratkou Brno byl super, ale soupeř byl úspěšnější v produktivitě, též Mirava již byla nad naše síly a proti týmu FKM Stupava jsme již podali super výkon. Toto se zlepšovalo a ve finálové části se mě naše hra líbíla nejvíce. Zápasy proti týmu Sigma Olomouc modrá, 1.SC Znojmo, ČSFA Malacky byly neskutečně bojovné a někde jsme byli lepší, někdě horší. Ale přístup byl dobrý.

Celkové umístění bylo na 5. místě z 13 účastníků, takže za mě velká spokojenost. Hlavní cíl turnaje byl splněn a budu se těšit na další. Nyní si zase vychutná, kdy budu jen jako trenér hostujícího týmu. 🙂

Turnaje se účastnili hráci: Nikola Hanáková, Ondřej Šmíd, Simon, Luca, Lucas, Filda, Kuba Očenášek, Marián, Nicolas, Tomáš Sadílek, Tobiáš

Děkuji všem co se turnaje účastnili, rodiče za pomoc a podporu. Největší dík patří ženským do bufetu a za úklid kabin a sociálního zázemí. Bez Vás by to nešlo.

Přidat Komentář