Krajské kolo U9: Vyškov, 27.5.2018

V předminulém krajském kole v Kohoutovicích nám chyběl tým Vyškova. Kluci si tak přijeli zahrát v náhradním termín v neděli a za to jim moc děkujeme. Zahráli jsme si skvělý zápas, pak ještě přátelské utkání v systému 5+1.

Nyní jsme mohli již využít celý kádr, takže nominování byli:

Ondra – Marián, Viktor, Adam, Robin, Nikola, Luca, Simon,

FC Hustopeče – MFK Vyškov: 7:10

Vím, že tým Vyškova je velmi kvalitní, účastník Ondrášovky, o to mě mile překvapila hra našich kluků, kteří vcelku udávali tempo hry na začátku a dostávali se do velkých gólových šancí. Soupeře jsme v některých fázích přehrávali, i když fotbalovost po individuální stránce byla na straně Vyškova. Zápas byl velmi vyrovnaný a já jsem byl  nadšený. Útočníci napadali ihned hru obránců a naši obránci důsledně plnili své úkoly. Ve spolupráci s nejlepším výkonem Ondry v brance se zrodil velmi slušný výsledek podložený kvalitní hrou. Všem klukům do jednoho děkuji. Byl jsem moc spokojený.

Nechtěl bych hodnotit hráče, ale tentokrát musím: radost se dívat na Viktora, v útoku mu to sedí nejlépe a ničí obrany soupeřů. Škoda, že jsme na to přišli tak pozdě. Naprosto exkluzivní výkon Ondry, jak si vodil občas hráče Vyškova, supr. Robin, to je naše raketa, ten je schopen i už naprosto ztracený míč opět vyhrát a ještě dát gól. A jeho gól s obejitím gólmana, suprrrr! Obří pochvalu zaslouží také Adam, protože na poli obránců je to obří jistota a přes něj neprošel snad jedinný balón, Když už musel hasit, tak se nebál jít do skluzu. Snažil se i individuálně řešit situace. To bude velký hráč. Proti tak rychlým klům hráli super Luca i Simon. První jmenovaný si vyzkoušel hru ve středu a myslím, že obstál na jedničku. Simon vodil soupeře a rozdával krásné míče. Ví, že zatím sprintovat o 2 roky staršími nemá význam. A Marián? Ten hýří sebevědomým, dovolí si kličkovat a neláme si z ničím hlavu. Výborný hráč a velká budoucnost. Důrazný, tak jako správný obránce. No a poslední Nikola, ta se poslední dobou tak zlepšila, že mě tím velmi ztížila nominace. Je rychlá, důrazná a začala přemýšlet u fotbalu. Ještě zlepší tu přihrávku a bude to super.

U hry 5+1 byl soupeř již výrazně lepší a tady jsme trošku pokulhávali, kluci už toho měli plný brýle. 🙂

Michal, trenér mladší přípravky