9.6.2019

Výsledek 8:1, poločas 4:0

Havlík – Kalců, Michna, Kopřiva, Halm, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Jordán, Ambros, Zrůn D., Zrůn M.

Poslední soutěžní utkání a rovnou s vedoucím týmem celé soutěže.
Bohužel rozdíl v kvalitě soupeřů byl viditelný a ikdyž jsme odehráli dobrý druhý poločas, na více než jednu vstřelenou branku to nestačilo.
I přes 8 obdržených branek zaslouží velkou pochvalu brankář Kuba Havlík, který svými skvělými zákroky zabránil podstatně většímu brankovému přídělu.

2.6.2019

Výsledek 3:7, poločas 3:2

Havlík – Kolek, Kalců, Michna, Kopřiva, Halm, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Jordán, Ambros

Lepší nástup do utkání jsme si nemohli přát. Překvapili jsme soupeře rychlým pohybem a důrzem v předbrankovém prostoru a v 6.minutě jsme vedli 2:0. Poté ale naše tempo opadlo a soupeř vyrovnal hru i skóre. Přestože jsme šli do druhého poločasu s jednobrankovým náskokem, soupeř nás jasně přehrál a zaslouženě slavil vítězství.
Škoda, že jsme v nasazeném tempu nevydrželi celé utkání.

26.5.2019

Výsledek 3:0, poločas 1:0

Havlík – Ambros, Jordán, Kolek, Kalců, Kopřiva, Halm, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Kaňa (2008)

Utkání jsme odehráli ve vysokém tempu a dostávali jsme se i do dobrých brankových příležitostí. Ale tam byl v tomto utkání zásadní rozdíl mezi oběma týmy. Domácím se možná i z méně šancí podařilo 3 proměnit a tak mohli slavit vítězství.

Klukům ale patří velká pochvala za bojovnost a vysoké herní nasazení. Díky.

19.5.2019

Výsledek 10:1, poločas 3:0

Havlík – Kolek, Kalců, Kopřiva, Halm, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Rojka (2008), Kaňa (2008)

Zdánlivě jasné vítězství, které se ale díky neproměňování šancí v prvním poločase nerodilo vůbec lehce. Ale jakmile jsme ve druhé půli vstřelili 4. branku, nervozita zmizela a utkání se stalo exhibicí. Početná divácká kulisa poděkovala hráčům potleskem.
Škoda jen obdržené branky v předposlední minutě, ale i tak za posledních 6 zápasů máme impozantní skóre 44:3 !!! V porovnání s podzimním 25:9 velký posun správným směrem !

Kluci, dobrá práce !
Ale teď zase zpátky na zem, protože nás čekají 3 nejtěžší soupeři soutěže a tam se teprve ukáže, jak na tom ve skutečnosti jsme.

15.5.2018

hřiště Hustopeče

První hustopečský turnaj za deštivého chladného počasí se odehrál na horním tréninkovém hřišti.
Museli jsme i zkrátit herní čas, abychom to ve zdraví přežili.
Tak doufám, že se sejdeme příští týden a budeme se více věnovat fotbalu než péči o zdraví svěřenců.

11.5.2019

Výsledek 1:6, poločas 1:3

Havlík – Ambros, Kalců, Halm, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Rojka, Kaňa, Fiala, Meneghin, Pokorný

Do tohoto utkání jsme nasadili i naše benjaminky ze starší přípravky, aby si již okusili hru na velkém hřišti v ostrém ligovém utkání.
Na hře bohužel byla vidět nesehranost, ale i tak jsme dokázali soupeře přehrát.
Škoda jen laciné obdržený branky. Mohlo to být již 4. utkání v řadě, bez inkasované branky. Každá série jednou končí, ale nová může začít již příští zápas 🙂

8.5.2019

Výsledek 0:14, poločas 0:6

Havlík – Ambros, Kalců, Kolek, Kopřiva, Halm, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M. Jordán, Rojka, Kaňa

Jednoznačné utkání, ve kterém jsme vydrželi aktivně dobývat soupeřovu branku až do konce.
A třetí utkání v řadě bez obdržené branky ! Well done 🙂

5.5.2019

Výsledek 2:0, poločas 0:0

Havlík – Jordán, Kalců, Kolek, Kopřiva, Michna Halm, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn, M., Rojka (2008), Kaňa (2008)

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme se dlouho nedokázali gólově prosadit.
Zvýšenou aktivitou ve 2.poločase jsme ale nakonec urvali vítězství na svou stranu.
A opět bez inkasované branky. Super !

1.5.2019

Výsledek: 10:0, poločas 6:0

Havlík – Ambros, Jordán, Kalců, Kolek, Kopřiva, Halm, Michna, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.

Konečně utkání, ve kterém jsem se dokázali více brankově prosadit. Přímočaré akce s důrazným zakončením mohly vést i k vyššímu brankovému rozdílu. Velká pochvala za obranou činnost.

28.4.2019

Výsledek 1:2, poločas 1:2
Branky: Jordán, Halm

Havlík – Ambros, Halm, Jordán, Kalců, Kolek, Kopřiva, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D.

Kvalitní utkání, ve kterém jsme byli sice malinko lepší svého soupeře, ale o vítězství jsme museli bojovat do poslední minuty. Škoda příležitostí, které se nám nepodařilo dotáhnout do gólového konce.

21.4.2019

Výsledek 3:2, poločas 2:1

Havlík – Ambros, Jordán, Kalců, Kopřiva, Michna, Šebesta, Sokolář, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M., Rojka (2008), Kaňa (2008)

Kvalitní soupeř a bojovný výkon přinesl pěknou fotbalovou podívanou s vítězným koncem.

Sobota 13.4.2019

Výsledek 4:0, poločas 2:0

Havlík – Halm, Kalců, Kopřiva, Jordán, Michna, Sokolář, Šebesta, Zrůn D., Zrůn M.

Utkání hraném na katastrofálním terénu, který jen místy připomínal fotbalovou plochu jsme prohráli díky svému nedůrazném zakončení a pomalému rozhodování.
I přes výborné zákroky brankáře jsme vyražené míče nedokázali uklidit do bezpečí a soupeř nám z dorážky dal dvě branky jak přes kopírák.
Druhou půli jsme sice začali náporem, nastřelili spojnici, ale opět nám chyběl důraz v zakončení. A i přesto, že Kuba chytil i pokutový kop, dostali jsme další dvě branky a zaslouženě odešli poraženi.

10.4.2018

UT Lednice

Turnaj jsme hráli téměř ve stejném obsazení, ale s úplně jiným mnohem lepším herním výkonem. Musím konstatovat, že jak kluci r.2007 tak i kluci ze starší přípravky předvedli opravdu vysoký herní standard. Super !

7.4.2019

Výsledek 3:4, poločas 1:3

Utkání, kdy soupeř přijel pouze s 8 hráči bez možnosti střídání, jsme měli rozhodnout fyzickou převahou. Bohužel nám trvalo celý jeden poločas, než jsme si to uvědomili a i přes závěrečný tlak se nám vyrovnat již nepodařilo.

Příště musíme zapnout naplno již od začátku !

3.4.2019 Kostice

Na tento turnaj byli nominováni hráči 2007 a 2008, doplněni pouze o 2 hráče 2006.
Pro 2008 to byla zcela nová zkušenost na velkém hřišti a tak se nám tam někdy ztráceli. Ale to vůbec nevadí. Prostě je potřeba hrát, hrát a hrát a ono to časem půjde.
Žádný učený z nebe nespadl.

30.3.2019

Výsledek 1:5, poločas 0:4
Branky: Kopřiva 2, Sokolář 2, Halm

Kaňa – Kalců, Kolek, Halm, Michna, Kopřiva, Rojka, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.

Od první minuty jsme byli lepším týmem a když se nám podařilo brzy vstřelit branku a do poločasu přidat další tři, bylo o vítězi utkání rozhodnuto.
Druhý poločas již takovou převahu nepřinesl, ale utkání jsme bezpečně kontrolovali.
Gratulace k prvnímu jarnímu ligovému vítězství. A teď to jen potvrdit v následujícím domácím utkání !

Zimní příprava

2. miniturnaj

Pohořelice - Hp 2:3

1. miniturnaj

hrálo se opět v Kosticích
Kaňa – Kalců, Michna, Jordán, Kopřiva, Sokolář, Šebesta, Rojka, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn D.

Povedený turnaj, ve kterém jsme přehráli své soupeře ve všech utkáních a obdrželi pouze 1 branku.
Snad budeme v podobném duchu pokračovat i v soutěžních utkáních

23.3.2019

Kaňa – Ambros, Halm, Kalců, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn D.

Povedené vystoupení, ikdyž jsme nakonec odjížděli poraženi. Dařila se nám kombinace ve středu hřiště, náběhy po stranách, ale bohužel selhávala finální přihrávka.
Vstřelené branky byly po pěkných akcích, bohužel do gólového zakončení se nám těch dobře rozvíjejících podařilo dotáhnout velmi málo.
Ale myšlenky tam byly a technické provedení vypilujeme 🙂

21.3.

Kaňa – Ambros, Halm, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.

Na prvním turnaji jsme uhráli jedno vítězství 2:1, jednu remízu 1:1 a jednu porážku 1:2
Nasazení našeho i ostatních týmů bylo opravdu vysoké a tak turnaj splnil všechna očekávání.
Díky

16.3.2019

brankář půjčený ze Startu – Halm, Kalců, Kolek, Kopřiva, Michna, Sokolář, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.

Předvedli jsme mnohem lepší výkon s poměrně slušným procentem úspěšného zakončení.
Soupeře jsme předčili v bojovnosti a ve druhé části utkání jsme byli lepší i fyzicky, ale na čem nás naopak předčil soupeř, byla individuální technika a práce s míčem. Naštěstí jsme ho moc nepouštěli do zakončení a když už, stál v bráně opravdu výborný brankář Marek. Děkujeme.

Stále je na čem pracovat !

9.3.2019
První venkovní utkání po dlouhé halové sezóně, bylo spíše bojovné než fotbalové. Zatím jsme se na velkém hřišti dost ztráceli a nedokázali pracovat v prostoru dané herní pozici. Rychlé ztráty míče nás stály spoustu sil, která nám následně chyběla v zakončení.

3.3.2019
Kaňa – Kalců, Kolek, Kopřiva, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.

Do finálového turnaje halové ligy se nominovaly týmy Hustopečí, Lednice, Rakvic a Krumvíře.
Rád bych napsal, že se nám turnaj podařil, ale bohužel nemohu. Ikdyž jsme v některých utkáních hráli většinu času na bránu soupeře, nedařilo se nám zakončení a v jednom utkání jsme vybouchli úplně.
Spokojený jsem jen s utkáním, kde jsme dvakrát dokázali dotáhnout dvoubrankovou ztrátu a v posledním utkání uhráli jediné turnajové vítězství.
Celkové 3. místo v halové lize je možná dobré umístění, ale i 3 finálové prohry v předchozích turnajích nasvědčují, že musíme ještě hodně pracovat, abychom v sobě objevili vítězného ducha.
A jsem přesvědčený, že ho v sobě všichni máme! Tak ho pojďme probudit !

23.2.2019
Kaňa – Kalců, Halm, Michna, Sokolář, Šebesta, Witpeerd, Zrůn D., Zrůn M.
Herně poměrně podařené představení, ale naše stálá bolest je nedůrazné zakončení. I přesto jsem došli až do finále, které jsme ale i tentokráte nedotáhli do vítězného konce.
Celkově z 5 turnajů máme 2.místo 3x, 3.místo 1x a 5.místo 1x
Poměrně dobrý výsledek, ale stále je na čem pracovat.

26.1.2019
Mara – Kalců, Halm, Michna, Šebesta, Zrůn D., Jordán, Witpeerd, Kopřiva
Tento turnaj nám opět vyšel a nemalou zásluhu na tom mimo výkony našich hráčů měl i brankář Mara (2008), kterého nám na všechny naše zápasy půjčila Lednice.
Ve skupině jsme všechna utkání vyhráli a podlehli až Lednici ve finále a to nešťastným gólem v poslední minutě. A to jsme sami měli minimálně 5 vyložených šancí utkání rozhodnout. Ale druhé místo je moc pěkné.

13.1.2019

Tento turnaj nebyl pro nás moc podařený.
Bohužel jsme hráli bez klasického brankáře a to se podepsalo nejen na hře, ale i na výsledcích.
Dvě porážky a dvě výhry znamenaly v konečném pořadí až 5. místo.
Tak snad příště !

17.11.2018
Sestava: Kaňa, Halm, Jordán, Kalců, Kolek, Michna, Šebesta, Šlór, Witpeerd, Zrůn D.

I tentokráte se nám dařilo V turnaji jsme prohráli jen jednou a to nešťastným gólem v posledních sekundách utkání. Bohužel to nás stálo účast ve finále. Ale jako jediní jsme dokázali porazit pozdějšího vítěze a v utkání o bronz jsme soupeře deklasovali vysoko 7:0.
Celkově jsme v turnaji vstřelili 21 branek a to je velmi příjemný posun …
Jen tak dál …

2.12.2018

Obsazení turnaje: FC Hustopeče, Sokol Novosedly, Start Brno, Moravan Lednice, FKM Podluží

Sestava: Kaňa (2008), Kalců, Kopřiva, Michna, Sokolář, Šebesta, Zrůn D., Zrůn M. Rojka (2008)

Tento turnaj nebude patřit k těm, na který bychom chtěli dlouho vzpomínat. Ikdyž jsme se postupně herně zlepšovali, přesto jsme nedokázali žádné utkání dotáhnout do vítězného konce.
Jediné pozitivum byl výkon brankáře (stále ještě hráče starší přípravky) Tondy Kani, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu v turnaji. Gratulujeme !
Z hráčů se mu tradičně dobrým výkonem přiblížil Kuba Kalců.

17.11.2018
Sestava: Havlík, Jordán, Kalců, Kolegár, Kolek, Michna, Šebesta, Zrůn D., Zrůn M.

Do halové ligy se nám podařilo vstoupit velmi dobře a po třech vítězstvích ve skupině jsme těsně podlehli až ve finále a odvezli si skvělé 2.místo.
Zejména finálový zápas nabídl opravdovou fotbalovou bitvu s velmi vysokým herním nasazením, za které musím před kluky smeknout. Škoda jen, že ta třešnička na dortu v podobě finálového vítězství tentokráte chyběla.

Branka: Witpeerd, Zrůn D.

Jednoznačně naše nejslabší vystoupení za celou sezónu. Po třech prohraných utkání s týmy ze špice tabulky jsme nedokázali nastartovat a zakončit podzimní část sezóny vítězně. Škoda 🙁

31.10.2018
FKM Podluží, Lednice, Rakvice a Hustopeče
Tentokrát jsme si sice výhru nepřipsali, ale pochvalu za nasazení zaslouží všichni! Dobře odehraná utkání.

27.10.2018
11. mistrovské utkání
Poločas 0:2
Branka: Šebesta
Velké množství omluvenek a z toho plynoucí pouze 2 střídající hráči. To se proti vedoucímu týmu soutěže hraje dost těžko.
Opět jsme obdrželi branku hned v úvodu utkání a potom se celý zápas marně snažili dotlačit míč do soupeřovi brány. To se nám podařilo až za stavu 0:5, ale soupeř v pohodě dotáhl utkání do vítězného konce.
Budu se opakovat, ale rozdíl mezi soupeři nebyl v množství šancí, které si vytvořili, ale kolik jich dokázali proměnit. A proto jsme i dnes odešli poraženi 🙁

24.10.2018
FKM Podluží, Lednice, Hodonín a Hustopeče
Opět jsme ve třech zápasech uhráli vítězství, remízu a bohužel v posledním utkání i porážku.

21.10.2018
Poločas 2:0
Branky: —
Na velkém hřišti nám chvilku trvalo se zorientovat a to nás stálo úvodní branku hned v první minutě utkání. Jinak hra byla vyrovnaná, ale bohužel se opět projevila absence koncového hráče.
Na nejlepší týmy ztrácíme více jak 30 vstřelených branek a na nejlepší dokonce 70 !!!!

17.10.2018
Každé utkání dopadlo jinak 🙂 Připsali jsme si výhru, remízu i prohru. Kupodivu utkání, které jsme nedotáhli do úspěšného konce, bylo z naší strany nejpovedenější.

13.10.2018
10. mistrovské utkání
Poločas 0:0
Branky: —
Dlouho vyrovnané utkání rozhodla první obdržená branka, po které jsme otevřeli hru a výborný soupeř každé naše další zaváhání nekompromisně trestal.
Bohužel dopředu jsme dnes neměli takovou sílu, abychom se gólově prosadili.

10.10.2018
Povedené vystoupení se dvěma výhrami a jednou porážkou

7.10.2018
9. mistrovské utkání
Poločas 0:1
Branky: Michna 3, Zrůn Michal 2, Ambros
Nevyzpytatelný soupeř posílený o hráče A mužstva nás nakonec nepřekvapil a vezeme domů 3 body. Musím pochválit jak oba brankáře, tak celou defenzivu. A když jsme oproti středě přidali důrazné zakončení, mohli jsme slavit zasloužené vítězství. Ciga Caga … 🙂

3.10.2018
Zatím naše nejslabší vystoupení na turnajích. První dva zápasy úplně bez nasazení a důrazu v zakončení.
Naopak poslední utkání, které jsme sice prohráli, již přineslo bojovnost, osobní souboje i přesnější střelbu. Tak alespoň nějaké pozitivum.

29.9.2018
8. mistrovské utkání
Poločas 4:0
Branky: Šebesta, Šlór, Rojka (2008), Witpeerd, Halm, Ambros 2
Kvůli absenci několika klíčových hráčů dostali příležitost i méně vytěžovaní hráči a rozhodně nezklamali. Pochvalu zaslouží všichni jak za defenzivní činnost včetně obou brankářů, kdy jsme dokázali odehrát první utkání bez obdržené branky, tak za ofenzivní činnost. Některé akce jsme vykombinovali až do zakončení do prázdné brány ….. a diváci zaslouženě tleskali. Děkujeme 🙂

Vzhledem k absenci velkého množství hráčů kvůli reprezentaci města v Benátkách nad Jizerou jsme se 3. turnaje hraného v Kosticích nezúčastnili.
Tak zase příště !

23.9.2015
7.mistrovské utkání
Poločas 0:0
Branka: vlastní
Ve vyrovnaném utkání jsme možná měli i malinko více šancí, ale dnes se naplno projevila absence typicky koncového hráče, který by za zápas vstřelil více branek. Po 7.kole má náš nejlepší střelec 4 branky. Nejlepší týmy mají střelce s více než 15 brankami !!!
Branek sice nedostáváme moc, ale bohužel jich moc také nedáváme!
Velký prostor pro zlepšení !

19.9.2018
Hustopeče, Lednice, FKM Podluží … Hodonín se omluvil.
Ikdyž jeden ze soupeřů tentokráte chyběl, utkání jsme malinko natáhli a tak všichni hráči opět dostali dostatek hracího prostoru.

15.9.2015
6.mistrovské utkání
Poločas 0:0
Branky: Kolek, Michna, Šebesta
Utkání se hrálo převážně na jednu bránu, přesto hosté vedli již 0:2. Kluci to nevzdali a brankou z předposlední minuty strhli vítězství na svou stranu.

12.9.2018
Hustopeče, Lednice, Hodonín, FKM Podluží
První turnaj splnil očekávání a nabídl vyrovnaná utkání, kde opravdu jen maximální nasazení vedlo k vítězství. 3x 30 minuty hry nabídlo dostatek herního prostoru pro všechny. SUPER !

9.9.2015
5.mistrovské utkání
Poločas 1:1
Branky: Zrůn M., Šebesta
Rychlé důrazné utkání s výborným soupeřem rozhodla naše kvalitní defenzivní hra. Škoda jen, že se nepodařilo proměnit více vyložených šancí, které jsme si ve 2.poločase vytvořili.

5.9.2018
4. mistrovské utkání
Poločas 3:0
Branky: Michna 2, Šebesta 2
Vysoká účast 18 hráčů na utkání paradoxně našemu výkonu spíše ublížila. Za celý zápas jsme se nedostali do tempa a vítězství se rodilo velmi těžce.

1.9.2018
3. mistrovské utkání
Poločas 2:2
Branky: Witpeerd, Jordán 2, Michna
Oboustranně výborné utkání, kde jsme body urvali bojovností a zvýšenou střeleckou aktivitou ve 2.poločase !

Sezóna 2018/19

27.2.2019 V zimní části sezóny jsme rozšířili své tréninky o koordinační cvičení ve fitness Freedom, kde pod vedením zkušeného kouče jsme absolvovali hodiny a hodiny...
Read More

Sezóna 2017/18

Gratulujeme klukům ke skvělým výsledkům. 2. místo v krajské soutěži a vítězství rezervy v okresní soutěži jsou výborný výsledek, který nebude jednoduché obhájit. Pro následovníky...