Nábor

Přestože tým FC Hustopeče aktuálně nepořádá žádnou náborovou akci, kdokoliv bude chtít se k nám přidat, je vítaný. V dnešní době je základ, aby se každé dítě věnovalo nějakému sportu. Fotbal má výhodu, že se jedná o sport rozšířený, nenákladný a můžete ho hrát v podstatě všude. Navíc spojuje lidi, je to takový další světový jazyk. 🙂

Doplněno: Dne 21.9.2018 pořádáme nábor pro školy a školky. Hráči se můžou standardně přihlašovat v průběhu celého roku. Stačí přijít na trénink dle Vaší věkové kategorie. Případné další rozřazení do vyšší či nižší kategorie je pak v kompetenci trenéra. Důležité je ale přijít. Vyzkoušíte pár tréninků a pak sami uvidíte. 

My Vám můžeme nabídnout nadšené kvalifikované trenéry s licencí, kvalitní sportovní zázemí (2 fotbalové hřiště). Máme všechny věkové skupiny a hráči tak mohou vždy se někam posouvat.

Na této stránce Vám rádi zodpovíme nejčastější dotazy rodičů:

Od kolika let mám přihlásit dítě? Toto je velmi individuální, někdo je vhodný již od 4 let, někdo až v 6. Pohybově by se mělo dítě rozvíjet v 4-5 letech. Základem je nikdy netlačit na pilu, dítě se může „cuknout“ a už Vám nikdy na fotbal nedojde.
Jak mám dítě přihlásit? Podívejte se na svoji věkovou kategorií a navštivte trénink. Domluvte se s trenérem, díte si vyzkouší několikrát trénink a pak uvidíte. Pak už můžete spustit fotbalové šílenství. 🙂
Kolik stojí fotbal? Pokud pomineme náklady na vybavení tj. pouze kopačky a oblečení, roční příspěvek hráče je 1500 Kč.
Můžu přihlásit i holku? No jasně, dokonce to velmi vítáme. Zejména v mladším věku se kluci občas potkají s holkou v soupeřově týmu a neví jak k nim přistupovat. Navíc je s nimi výborná práce.
Kdy máte tréninky? Najdete v každé věkové kategorii.
Jak mám dítě podporovat? Musíme říct, že to je asi nejdůležitější z celého fotbalu. Pokud nebudete dítě podporovat, chodit na zápasy a tréninky, nebude dítě motivováno. Pokud nebudete s ní(m) fotbal prožívat, nebude ho prožívat ani on(a). Fotbal bude každý víkend (starší věk), počítejte s tím, že musíte všechno podřídit. Fotbal je týmová hra, nelze ho dávat do pozadí na jiné aktivity.  

Věkové kategorie

2012 a mladší Mini přípravka Trenér: Rostislav Bednář  kontakt
2010, 2011 Mladší přípravka Trenér: Michal Vlk  kontakt
2009, 2008 Starší přípravka Trenér: Aleš Rojka  kontakt
2007, 2006 Mladší žáci Trenér: Jaroslav Šebesta  kontakt
2005, 2004 Starší žáci Trenér: Martin Klimeš  kontakt
2003 a starší Dorost spojený Trenér: Pavel Pitlach  kontakt
1998 a starší Muži „A“. a Muži „B“  Trenér: Jiří Unger  kontakt

 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful