Článek

FC Hustopeče

Sezóna 2016 / 17

14.6.2017

Krajský finálový turnaj v Dobšicích u Znojma.
Do tohoto turnaje nás posílili Adam Paštika z Pavlovic a Ondra Kunc z Mikulova. První utkání jsme hráli s domácími (zástupci OFS Znojmo) a vyhráli jsme přesvědčivě 6:2 Druhé a třetí utkání se středisky mládeže z Líšně a Vyškova ale byli jednoznačnou záležitostí soupeřů a tak jsme ve skupině obsadili třetí místo a hráli o konečné pátá turnajové s Blanskem. Tento soupeř byl plus mínus na naší úrovni, nicméně vinou několika jednoduchých chyb jsme nakonec těsně prohráli a obsadili konečné 6.místo.

11.6.2017

Finálový turnaj OFS Břeclav v Moravském Žižkově. Kupodivu se výsledky neregistrovali a to zřejmě proto, že jsme již před týdnem dostali nabídku na reprezentaci okresu Břeclav na krajském finále v Dobšicích u Znojma.
Ale i tak jsme předvedli snad nejlepší výkony, jaké jsem od kluků viděl. Právem jsem byl na ně pyšný.

4.6.2017

Předposlední turnaj OFS ve Velkých Pavlovicích nepřinesl nic zvláštního. Snad jen porážka od Nikolčic nás může mrzet. Ale tady nám soupeř ukázal, co dělají emoce. Prostě nás opravdu chtěli porazit a svou bojovností se jim to i podařilo.

3.6.2017

Poslední sice domácí kolo krajské soutěže s ČAFC a Vyškovem snad raději nezmiňovat. Tady se v plné nahotě ukázalo, jak propastný je rozdíl mezi týmy, kde hrají výběroví kluci a těmi, kde hrají všichni 🙂 Prostě nesrovnatelné !

28.5.2017

4.turnaj OFS v Dolních Dunajovicích – postavili jsme dva týmy starší přípravky. První složený z hráčů ročníku 06, 07 a druhý 08 a 09. Hlavně mladšímu týmu patří velká poklona, jak si s utkání poradili. Sice žádné utkání nevyhráli, ale ve všech předvedli perfektní bojovné výkony a jsou dobrým příslibem do budoucna. Již se na vás kluci těším.

27.5.2017

Utkání na Zbrojovce jsem bohužel osobně neviděl, ale podle reference Miry, to bylo velmi povedené krajské kolo. Utkání s Lednicí kluci vyhráli a Zbrojovce podlehli jen těsným rozdílem. Gratuluji.

14.5.2017

OFS turnaj tentokráte zavítal do Hustopečí. Krásné slunečné počasí a mužstva, která chtěla hrát fotbal.
Našim klukům se tradičně dařilo a za celý turnaj nepoznali hořkost porážky. Některá utkání byla exhibiční, ale v některých jsme museli zabojovat. Je vidět, že se i naši okresní soupeři neustále zlepšují. A tak i my musíme stále makat naplno.

13.5.2017

4.jarní kolo, opět výlet do Znojma, ale tentokráte na FK Znojmo, kam přijeli i Svratka Brno, která byla naším prvním soupeřem. V utkání nám vyšel úvod a v krátké době jsme vedli 3:0. Poté jsme ale odmítli zvýšení na 4:0, kdy jsme minuly prázdnou branku a soupeř se vrátil do utkání, když snížil na rozdíl jedné branky. Naštěstí úvod druhého poločasu byl podobný tomu prvnímu a tak jsme vybojovali první jarní vítězství.
Druhé utkání s domácími bych raději nekomentoval. Vůbec se nám nepodařilo do utkání nastoupit a poločasový výsledek byl hodně nelichotivý. Ve druhé půli jsme se zvedli, předvedli i pěkné kombinace, ale na obrat v utkání to nestačilo. 
A příště na Zbrojovku !

7.5.2017

Mikulovský OFS turnaj nepřinesl nic zvláštního. Utkání se starší přípravkou MSK jsme vynechali, ale ani tak si jejich trenér neodpustil hulvátské urážky. Prostě komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci 🙂

30.4.2017

Konečně se počasí umoudřilo a mohl se uskutečnit i první jarní turnaj OFS ve Velkých Hostěrádkách.
Perfektně připravené hřiště, sluníčko, ranní rosa … super podmínky pro hru.
Náš tým byl oslaben o zraněné a nemocné hráče a tak první příležitost ve starší přípravce dostali také hráči r.2008 David Rojka a Kamil Huňař. Byla utkání, kde dostali maximální možný čas, který využili a každý z nich dokázal vstřelit branku a velmi dobře se zapojili hry do celkové týmu.

Bohužel kaňkou na celém turnaji bylo druhé utkání s Břeclaví. Ne z hlediska našeho výkonu, ale z hlediska chování hráčů, fanoušků i trenéra soupeře. Jejich sprosté urážky již dosáhli takové míry, že by to byla ostuda i pro dospělý fotbal, natož fotbal dětí.
Po této zkušenosti budu přemýšlet, jak se postavit k naší účasti na dalších turnajích OFS.

29.4.2017

3.jarní kolo KS přípravek se hrálo před domácím publikem v Hustopečích.

Při podzimních domácích zápasech jsme byli 100% úspěšní a v bodový zisk jsme doufali i tentokráte. K prvnímu utkání za námi přijel celek z Hodonína, který přivezl tentokráte mladší celek složený pouze z hráčů r.2007 a mladších. Začali jsme nebojácně a utkání otevřeli prvním gólem. Bohužel se skóre brzy srovnalo a i další branky padaly převážně do naší sítě. 

Druhé utkání s týmem 1.SC Znojmo bylo zpočátku také vyrovnané, ale i toto utkání ve druhém části nabralo úplně stejný směr. Našim klukům budiž ke cti, že se stále snažili hrát technický fotbal a neuchýlili se jen k pouhému odkopávání míčů.

Co měla ale obě utkání společné je rychlý úbytek sil ve druhém poločase, což nám velmi jasně ukazuje, že bez tréninku se fotbal hrát nedá. Dobrá fyzická připravenost je základem pro další i technický rozvoj. Bez dostatečné síly se ani klička udělat nedá, natož utéci soupeři a úspěšně zakončit.

Rozhodně prostor pro zamyšlení … nejen pro trenéry !

15.4.2017

Stejně jako na podzim nás druhé kolo krajské soutěže zavedlo do Lednice.

Opět jsme řešili otázku brankáře a tentokráte se k tomuto nelehkému postu postavil čelem Paťa Ambros. A nutno dodat, že jeho vystoupení bylo velmi povedené. Super a jen tak dál.
Utkání s domácí Lednicí bylo dlouho vyrovnané (bezbrankové), ale nakonec se diváci gólů dočkali. Bohužel jich padlo více do naší sítě, ikdyž nutno dodat, že i my jsme předváděli povedené akce zakončené brankami. A těch úspěšných mohlo být mnohem víc, pokud bychom do zakončení dali více klidu a důrazu.

Druhé utkání s FK Znojmem jsme zahájili pohlednou a hlavně úspěšnou akcí na jeden dotek. Chvíli to vypadalo, že to budeme my, kdo bude určovat tempo hry, ale individuálně se více dařilo soupeři, který byl v soubojích jeden na jednoho mnohem úspěšnější. Je to rozhodně činnost, na které budeme muset zapracovat. A dalším prostorem na zlepšení je fyzická kondice. Dva 50 minutové zápasy hned po sobě je opravdu velká zátěž. Pevně věřím, že toto vysoké zápasové zatížení kluci v budoucnu zúročí.

A snad již v neděli na prvním jarním turnaji OFS v Mikulově, 23.4.2017.

 

1.4.2017

Konečně se již oteplilo, posunul se čas a rozjel se nám kolotoč zápasů a turnajů na přírodních trávnících.

Bohužel nás s odchodem zimy postihl také odchod našeho jediného brankáře Markuse Kolegára, kterého dle jeho slov fotbal přestal bavit. Beru to jako své velké osobní selhání, protože se mi nepodařilo vytvořit takové podmínky, aby byl i pro něj fotbal opravdovou vášní. 

V sobotu 1.4.2017 jsme odjeli na první jarní kolo krajské soutěže do Znojma a jelikož naše první utkání začínalo již v 9:00 hod., museli jsme si řádně přivstat.
Mimo Markuse nám chyběli pro nemoc Adam Hanák, Oliver Kolek a Patrik Plachý, ale na druhou stranu náš tým posílili Adam Paštika a Tomáš Pecháček z Pavlovic, které dobře známe z okresních i halových turnajů.
Pozici brankářské jedničky tento víkend obsadil Kuba Kalců, který mimo soupeře bojoval také s kašlem. Utkání s domácím 1.SC Znojmo bylo herně vyrovnané a dlouhou dobu také bezbrankové. Týmy sváděly souboje o každý míč a troufnu si tvrdit, že jsme byli dokonce lepší. V tomto zápase se ale naplno projevil rozdíl v brankářích, kdy se Kuba se svou rolí teprve sžíval a tak ačkoliv se hrálo spíše na polovině soupeře, branky padaly do naší sítě. Nakonec se i nám podařilo prosadit a po rychlé přímočaré akci se ze své premiérové trefy v soutěžním utkání radoval Christián a poté Adam Paštika – well done :- )
Ve druhém utkání na nás vlétla natěšená Břeclav a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o 4 branky. To ale kluky nezlomilo, makali a když přidal fantastické brankářské zákroky minutu od minuty lepšící se Kuba, bylo skóre najednou 5:3 a vyrovnání na dosah. Bohužel jak to tak ve druhém po sobě hraném utkání bývá, došel fuel 🙁 a vyrovnat nebo dokonce otočit výsledek se nám již nepodařilo.

Celkové hodnocení sobotního vystoupení je ale pozitivní. Odmakali jsme oba zápasy a že to tentokráte výsledkově neklaplo, vůbec nevadí. Příště to jistě vyjde 🙂

 

10.3.2017

Pořadatelé turnajů OFS Břeclav.

Neděle 23.4.2017 Mikulov
Neděle 30.4.2017 Velké Hostěrádky
Neděle 14.5.2017 Hustopeče
Neděle 28.5.2017 Dolní Dunajovice
Neděle 4.6.2017 Velké Pavlovice

14.2.2017

Ode dneška již známe termínovou listinu Krajské soutěže přípravek.
Hracími dny jsou soboty: 1.4., 15.4., 29.4., 13.5., 27.5., 3.6. 2017
Náhradními termíny: 8.5. a 10.6. 2017
Známe sice hrací dny, ale zatím není známo rozlosování ani začátky utkání. Samozřejmě hned zveřejníme, jakmile budeme mít k dispozici.

Známé jsou také termíny turnajů OFS Břeclav:
Hracími dny jsou neděle: 16.4., 30.4., 14.5., 28.5. 2017 od 9:30 hod.
Pořadatelé jednotlivých turnajů nejsou zatím stanoveny a o termínech budeme také jednat, protože se přesně trefily do víkendů krajské soutěže.

———————————-

Na následujícím odkaze naleznete výsledkový servis podzimní části sezóny:   VÝSLEDKY
Po povolení úprav souboru si můžete pomocí filtrů zobrazit např. jen zápasy krajské soutěže (KS), nebo turnajů OFS, nebo … nebo …dle toho, co vás právě zajímá a tabulka umožňuje 🙂

A také se můžete podívat, jak se kdo na úspěších podílelDOCHÁZKA
Opět po povolení úprav souboru – si můžete vyfiltrovat účast na trénincích, zápasech KS, OFS, … nebo např. kdo byl na tréninku, když tam (ne)byl ten který hráč, nebo ….nebo …

Neděle 23.10.2016
Poslední podzimní akcí pod otevřeným nebem byl turnaj ve Velkých Pavlovicích hraný ve stylu krajské soutěže. Hráli jsme opět dvě utkání po sobě a v prvním jsme urvali těsné vítězství s domácími Pavlovicemi a ve druhém jsme podlehli vyšším rozdílem MSK Břeclav.
Výkon v obou zápasech nebyl optimální, ale po těžké sobotě a v malém počtu hráčů jsme moc lepší výsledek nemohli očekávat. Ale i tak jsme se dočkali pěkných akcí a opravdu bojovného výkonu Kuby Kalců. Snad si z jeho nasazení vezmou příklad i ostatní hráči.

… plynule navážeme halovou sezónou. 5 měsíců !!!

Sobota 22.10.2016
6.kolo krajské soutěže nás tentokráte zavedlo na půdu brněnského týmu FC Svratka Brno a aby to brňáci neměli daleko, přijela ještě SK Líšeň … šalinou 🙂
První zápas jsme sehráli právě s Líšní a bylo poznamenáno naší neproměněnou šancí hned v první minutě. Hráli jsme vyrovnanou partii, ale góly padaly jen do naší branky. Tak asi to nebylo tak vyrovnané … si pomyslí, kdo na utkání nebyl. Ale právě že bylo, herně jistě, ale v zakončení jsme selhávali. Ve druhém poločase jsme smůlu prolomili a dali i branky (dvě), ale soupeř si utkání již pohlídal a nepřipustil komplikace.
Druhé utkání s domácí Svratkou bylo podobné, jen s tím rozdílem, že nám to tam padalo a domácím nikoliv. V brance se blýskl pěknými zákroky Honza Stehlík, který za svá záda propustil pouhé dva míče. Univerzál k pohledání. A když naši střelci byli úspěšní 8x, mohli jsme opět slavit.

Celková bilance krajské soutěže 5 výher a 7 proher není na nováčka rozhodně špatná. A když připočteme dvě těsné prohry v utkáních, která jsme hráli jako druhá v pořadí, můžeme být s celkovým výsledkem rozhodně spokojeni.
Ale na vavřínech spát nebudeme a pokračujeme ve vysokém herním vytížení na halových turnajích.

Neděle 16.10.2016

4.turanj OFS v Mikulově
Organizačně malinko … no né malinko, ale spíše hodně nepovedené. Nechat převlékat děti v půlce října v party stanech je opravdu více než sparťanské. A že nakonec bylo slunečno je díkem náhody né šikovností pořadatelů. Skrývat nespokojenost by bylo opravdu neupřímné. Ale k fotbalu …
Tradici okresních turnajů jsme neopustili  ani tentokráte. Snad jen dva zápasy snesly přísnější kritéria. S Pavlovicemi těsné vítězství a remíza s MSK Břeclav. Ostatní zápasy byly spíše o tom; kolik ?!. A to i s domácím Mikulovem, kde Ondra sám na všechno prostě nestačí.
Na poli OFS je pro letošek odehráno ! 

Sobota 15.10.2016

5.kolo krajské soutěže, opět domácí pažit a opět nám to svědčilo.
Našimi soupeři byli tentokráte hráči FK Drnovice a 1.SC Znojmo. První zápas jsem sehráli s Drnovice a první poločas připomínal střelecké hody. Za 25 minut nastřílely oba týmy 14 branek, o které se podělily rovným dílem. Druhý poločas padaly góly především do brány Drnovic a tak i ve třetím domácím zápase jsme odcházeli jako vítězi. Mimořádně úspěšný byl tento zápas pro Adama Hanáka, který za 50 minut nastřílel 11 branek. Opravdu velká gratulace. Bojovnost, důraz a přesné zakončení. Přesně tak se jde za úspěchem ! Klobouček dolů.
Druhý zápas s 1.SC Znojmo přinesl fantastický první poločas. Soupeře jsem převyšovali ve všech činnostech a vybudovali jsme si rozhodující náskok, který jsme ve druhém poločase v pohodě drželi. Za první poločas zaslouží pochvalu Oliver Kolek a za oba zápasy náš největší bojovník Kuba Kalců.
Kluci, velká gratulace. Snad jsme se již definitivně přesvědčili, že se dá hrát skutečně s každým !

Sobota 8.10.2016

4.kolo krajské soutěže bylo naším prvním domácím a hned přineslo dvě vítězství.
První utkání jsme sehráli s FK Kuřim a přes vyrovnaný průběh jsme utkání nakonec dotáhli do vítězného konce! Byla to fuška, ale dokázali jsme si, že můžeme vyhrávat i zápasy v krajské soutěži !
Druhé utkání s FC Svratka Brno přineslo gólové hody. Vyrovnaných bylo pouze prvních 10 minut, než se nám podařilo prolomit střeleckou smůlu. A potom již to jelo a utkání místy připomínalo exhibici domácích. Diváci odměnili kluky potleskem – zaslouženým potleskem – ve stoje 🙂 (nebylo si kde sednout)

 

Neděle 2.10.2016

3.turnaj OFS se uskutečnil u nás doma – v Hustopečích. 
Tak jako mají stejný průběh naše zápasy krajské soutěže, držíme se tradice i na turnajích OFS. Opět jsme nedali soupeřům šanci a nastříleli v 6 zápasech pytel branek a obdrželi pouhé dvě. Jediným vyrovnaným soupeřem byli hráči Velkých Pavlovic, se kterými jsme remizovali 1:1. Ikdyž jsme v ostatních zápasech jednoznačně vítězili, radost jako trenér z toho úplně nemám, protože takové zápasy nás na těžké soupeře nepřipraví. Připomínají spíše trénink kliček, přihrávek a střelby. Mnohem raději bych viděl vyrovnanější průběhy utkání, které by nutily kluky pracovat s míčem v rychlosti.

středa 28.9.2016

3. kolo krajské soutěže nás tentokráte zavedlo na hřiště Ratíškovic, kde mimo domácích byli našimi soupeři i hráči FK Hodonín. S nimi jsme sehráli první utkání, které mělo bohužel jednoznačný průběh. Rozdíl skutečně propastný a soupeř nás přehrál ve všech směrech. To utkání s domácím týmem bylo vyrovnané od samého začátku a přinutilo oba týmy k maximálnímu úsilí. Oba týmy se přetahovaly o vedení v utkání a nakonec rozhodla výhoda domácího týmu, který měl možnost hodinové pauzy před tímto zápasem. Našim klukům prostě došlo. Mimořádný výkon předvedl brankář Markus Kolegár, který v tomto zápase nastoupil v útoku a vstřelil 4 z celkového počtu 7 branek. Zbylé branky obstaral Adam Paštika, který nám v tomto kole vypomohl. Díky Adame 🙂

Víkend 17. a 18.9.2016

Sobotní zápasy krajské soutěže opět ukázaly, jak propastný je rozdíl mezi krajskou a okresní soutěží. Ve dvou zápasech jsme dokázali vstřelit pouze 3 branky a dostali jsme jich pytel. Prostě soupeři byli lepší ve všech herních činnostech, zejména v rychlosti a bojovnosti.

Nedělní okresní turnaj jsme opět odehráli v pohodovém tempu a nasázeli jsme soupeřům spousty branek, kterým předcházeli pěkné kombinace. Pouze zápas s MSK Břeclav (hraje také krajskou soutěž) nabídl opravdovou bitvu o každý míč. Perfektní nasazení, kombinace v rychlosti vyústily nakonec v nerozhodný výsledek 3:3, kdy jsme vyrovnávací gól dostali jen pár okamžiků před koncem. 
Pochvalu zaslouží opravdu všichni zúčastnění, ale dva naše kluky bych přesto vyzdvihl. Nádherná individuální akce Adama Hanáka zakončená tvrdou přesnou střelou a vynikající výkon Markuse Kolegára, který kluky fantastickými zákroky podpořil.
Po zápase oběma mužstvům tleskali nadšení diváci i trenéři.

 

11.9.2016

Máme za sebou jak 1.turnaj OFS tak 1.kolo krajské soutěže. Naše výkony byly jako den a noc. Určitě v tom hrála roli kvalita soupeřů, ale také psychika hráčů. 

Na turnaji OFS se známými soupeři bylo naše sebevědomí vysoké a nebáli jsme se pracovat s míčem, dovolili jsme si kličku, kombinaci a naše akce končily většinou úspěšnou střelou. Celkově 6 vítězství ze 6 zápasů se skóre 37:1 opravdu potěšilo.

Do zápasů 1.krajského kola jsme naopak nastoupili s obrovským respektem k soupeři a tento „strach“ se přenesl i na naše kopačky. Báli jsme se pracovat s míčem, chyběla nám rychlost a raději jsme míč odkopli než abychom na sebe vzali zodpovědnost.
Ale rozhodně nebylo všechno špatně. Některé akce byly povedené a dokázali jsme je dotáhnout až do úspěšného gólového zakončení. Ne jednou, ne dvakrát ale celkem osmkrát. A to není rozhodně málo. Tak pojďme se od toho odrazit a příště …. uvidíme , vlastně uvidíte 🙂

20.8.2016

A již známe rozlosování jak krajské soutěže tak okresních turnajů přípravek. Všechny termíny najdete v kalendáři.

Krajská soutěž:

účastníci:
Zbrojovka Brno, 1.SC Znojmo, Kohoutovice, ČAFC Brno, Drnovice, SK Líšeň, Lednice, RAFK Rajhrad, Tišnov, Kuřim, Svratka, IE Znojmo, Ratíškovice, Vyškov, Ivančice, Hodonín, MSK Břeclav a FC Hustopeče

Celkové rozlosování podzimní části soutěže si můžete stáhnout zde a je umístěno i v sekci „Zajímavé odkazy“ na pravé straně hlavní stánky starší přípravky.

Turnaje OFS Břeclav

účastníci:
MSK Břeclav, Mikulov, Mor.Žižkov, V.Hostěrádky, Nikolčice, M.N.Ves, Dolní Dunajovice, Velké Pavlovice a FC Hustopeče

V porovnání s loňským ročníkem se přihlásilo o 6 týmů více!

Propozice k turnaji si opět můžete stáhnout zde nebo v pravé části stránky.


25.6.2016

… bude pro hustopečské přípravky průlomová.
Poprvé v historii bude mladší a starší přípravka FC Hustopeče hrát krajskou soutěž ! 

23.6.2016 v Brně proběhla koordinační schůzka zástupců klubů, na které se domluvilo 6 následujících hracích termínů pro podzimní část.
10.9., 17.9., 28.9., 8.10., 15.10. a 22.10.2016

Soutěž se stejně jako letos bude hrát turnajovým způsobem, že vždy 2 mužstva přijedou ke třetímu a sehrají minuturnaj tří zápasů.
Po rozlosování okresních soutěží (1.7.2016) oznámíme na JmKFS 3 termíny, ve kterých bychom mohli pořádat turnaje v Hustopečích a krajská komise provede rozlosování. Počítáme, že ze tří možných termínů budeme hrát na domácím hřišti dva turnaje. A s jakými soupeři, to ukáže až los. Krajské soutěže se v následujícím ročníku zúčastní 21 týmů ! Jen tak z hlavy co si vzpomenu …
Zbrojovka Brno, SK Líšeň, Kohoutovice, Svratka, Vyškov, Drnovice, Rousínov, Hodonín, Ratíškovice …. a z našeho okresu MSK Břeclav, Moravan Lednice, Sokol Pohořelice a MY 🙂

Jak letošní sezónu (2015/16) odehrály přípravky Moravanu Lednice se můžete podívat zde.

Dodatečně jsme se přihlásili i na již tradiční turnaje OFS  Břeclav. Termíny těchto turnajů ještě nejsou známy, ale oproti sezóně 2015/16 by se jich v kategorii starších přípravek mělo účastnit 6 – 8 týmů ! To nám dává možnost dostatečně herně vytížit všechny hráče.

Termínově to tedy může někdy vyjít tak, že o víkendu budeme hrát v sobotu i v neděli a nebo (asi výjimečně) budeme mít celý víkend volný. To neovlivníme ! Překládat krajskou soutěž ani turnaje OFS nebude možné !

A ještě info k dopravě. Na krajskou soutěž bychom měli jezdit společně autobusem, na okresní turnaje potom stejně jako letos – auty. Za tuto vaši podporu moc děkujeme.

A proč jsme se rozhodli přihlásit se do krajské soutěže?
– silné ročníky 2006 a 2008
– výkonnost hráčů překračující okresní úroveň
– příprava na žákovské kategorie, které hrají krajskou soutěž

Jen s kvalitními soupeři se můžeme dále zlepšovat !

Přidat Komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful