3.kolo letošního krajského kola přípravek nás poslalo do Lanžhota, kde jsme se utkali s týmem Podluží a Ivančic. Jak již na podzim, čekali na nás opět malé branky 3×2 m. Tato velikost naší hře moc nesedí, snažíme se pořád hrát fotbal a bušit do kvalitní obrany neumíme. 🙂

Nominování byli: Ondřej Šmíd, Marián Ráček, Simon Vlk, Luca Migliarini, Filip Skoupý, Tomáš Wies, Jakub Muller,

FC Hustopeče – Podluži: výhra

V prvním zápase jsme narazili na domácí Podluží a myslel jsem si prvně, že vysoký počet vstřelených branek odpovídá naší kvalitě, ale bylo to naopak. Soupeř byl bojovný, ale kvalitou moc neoplýval a nás příliš neprověřil. Ondra se v brance vcelku nudil a hráči si dělali co chtěli. Soupeři se nepodařilo skórovat a naši si naopak zlepšili střeleckou.

FC Hustopeče – FC Ivančice: prohra

Druhý zápas už byl samozřejmě jiné úrovně, tým z Ivančic známe velmi dobře z řady turnajů a víme o jejich kvalitách. Hráli velmi disciplinovaně a my jsme neběhali. Zde se ukázal problém celého dne a to oslava narozenin Ondry v pátek. 🙂 Více než 4 hodiny fotbálku do večera se na hráčích viditelně podepsaly a ač hlava chtěla, tělo nemohlo. Navíc díky menším brankám se nám nedařilo trefit zařízení. Zápas jsme projeli hlavně na efektivitu a větší hlad po brankách.

Děkuji všem rodičům za dopravu a podporu hráčů. Věřím, že příští kolo nás už zachytí v lepší formě.