Hráči ročníku 2011 a 2010 na soustředění v termínu 11.8 – 16.8.2019. Celkem 17 borců se fotbalově zlepšovalo v penzionu Zubr v Ujčově na Vysočině.

Korekce proběhne ještě druhý den, psáno o půlnoci.

Pondělí: 12.8.2019 , 2.den

Již v neděli jsme si nastavili, že budíček bude v 7:30 a s dovětkem že v 7:50 by nás čekal menší výklus krajinou. Nový rituál. Ale s tím, že ještě nevím jak se mě bude chtít moc vstávat. No měli nakonec štěstí, vůle trenéra nebyla žádná, bylo to tak odloženo na úterní ráno. 🙂

No pokud Vás zajímá jak se klukům vstávalo, tak samozřejmě ještě dobře. Nikdo nebyl z neděl unaven (nebylo zatím z čeho) a tak se zde odehrála situace, že pokoj s velitelem Tobíkem už byl v 6 hodin nachystán na snídani včetně uklizeného pokoje. Hodně vysoká laťka.

V 8 hodin se odcházelo na snídani v plném počtu, řada hráčů už byla slušně hladová. Oproti loňskému pobytu se snídaně vylepšili, od vajíčka, nutelu a nabídku všech dalších pochutin. O děti je tu super postaráno. U děti jednoznačně vedou čokoládové kuličky s mlékem. Objevovali se zde děti, které cornflakes či kuličky konzumovali samotné, což mě trošku udivilo, ale proč ne. 🙂

Po snídani byl čas na úklid, zde oproti loňskému roku jsem upozorňoval, že budeme přísnější. Žádné “klamavé” úklidy přikrytím peřinou nebudeme tolerovat 🙂 . Musím teda smeknout před všemi, protože v neděli to ještě vypadalo jak po výbuchu, ale v pondělí ráno bych mohl říct, že to je jak před příjezdem. Nádherně a vzorně uklizené pokoje. Všichni získali 10 bodů, vyjma pokoje č. 3, kde bylo ohodnoceno 8. Ale i tak super.

Jen pro informaci: obsazení pokojů

Pokoj 1: Marek, Šimon, Matyáš, Lukáš, Kuba Tomeček, Kuba Muller

Pokoj 2: Tobiáš, Ondra, Lucas, Luca

Pokoj 3: Adam, Honza, Kuba Očenáček

Pokoj 4: Marian, Simon, Filip, Tomáš W.

Po úklidech následoval odchod na hřiště, kde jsem již trénovali na hlavní ploše klubu SK Ujčov. Hřiště je vzdáleno jen cca 500m od penzionu příjemným chodníčkem.

Protože soustředění je o nabrání fyzické síly, tento trénink dopolední se nesl v tomto duchu. S míčem jsme se potkali letmo a zejména se věnovali obratnosti a rychlosti. Po skoro 2 hodinách jsme se odebrali na penzion, kde se mohli kluci zchladit na 40 minut v bazénu. Zkusil jsem pár děti utopit, ale nedá se. Umí všichni výborně plavat a pracují v týmu. Pak nás čekal oběd:

Polévka: Gulášová, Hlavní jídlo: Masová směs se zeleninou, rýže

Následovala cca hodinka a půl odpočinku, po které jsme ještě dopřáli i bazén. Dneska je poslední den, kdyby mělo být výrazně teplo, další dny budou již chladnější. Je potřeba tak ho využít na maximum.

Hláška dne:

Trenér: Adame, kde máš dres? A: Já ho nemohl najít. T: Tak utíkej na pokoj a hledej, máš na to 10 minut. Po 6 minutách je zpátky. T: Tak co? A: Mám ho, trenére. T: Super. ………….. Za chvíli vyrážíme a Adam: Trenéra a ten dres si mám vzít? Adame, však si říkal, že ho máš, ne? Adam: ne, já jsem ho našel, ale nebral jsem ho. :-)))

Odpoledne kluky čekal již záživnější trénink s míčem, kde jsme tak různě propojili více věcí. Cílem byla práce s míčem. Podařilo se nám navíc domluvit přátelské utkání s ročníkem 2011 z Bystřice nad Pernštejnem a tak si to kluci zároveň po konci trénink mohli zpestřit.

Svůj zápas tak odehráli hráči ročníku 2011: Simon, Luca, Adam, Šimon, Marek, Lucas, Kuba Tomeček.

Svůj výkon jsme potvrdili řadou branek a můžeme říct, že jsme vyhráli. Ale toto nebyl cíl utkání. Jsem moc rád, že kluci z Bystřice dojeli a protože nám zápas po půl hodině přerušil déšť, dohrajeme zřejmě ve čtvrtek, kdy přijedou i kluci ze staršího ročníku 2009-2010. Svůj přátelák si tak zahraje i druhá polovina týmu.

Pak jsme čekali až doprší abychom se mohli rychle přemístit na pokoje, vysušit a zamířit na večeři:

Večeře: Penne s kuřecím masem a rajčatovou bazalkovou omáčkou

Dneska už ale večer na kluky dolehla únava z celého dne trénování a nebylo žádné rušno. Pouze v naší nepřítomnosti si našli novou hru “vyzívačku” , kdy někdo vyzve kohokoliv na bitku a ten může odmítnout či přijmout. Tak se tady několikrát dobrovolně a z “legrace” pobili a jako správný tým drželi při sobě. Nikdo neví kdo to vymyslel, nikoho nic nebolelo, všechno prý dobrovolně a bylo to prý super. :-)))) A už si vlastně na nic nevzpomínají. Cílem bylo druhého položit na záda. 🙂 Máme i přeborníka, který všechny zpracoval. No radši jsem to dále již nerozebíral.

Večerka se nám trošku dnes protáhla na něco po 21:30, ale všichni během chvilky zalehli a byl klid. Zítra je unavíme tak, aby zalehli už v 19 hodin. 🙂

Fotogalerie: