Hráči ročníku 2011 a 2010 na soustředění v termínu 11.8 – 16.8.2019. Celkem 17 borců se fotbalově zlepšovalo v v Ujčově na Vysočině.

Korekce proběhne ještě druhý den, psáno o půlnoci.

Únava z pondělního tréninku už se výrazně promítla do ranního vstávání. I já jako trenér jsem probouzel pokoje 10 minut po jeho začátku. A ve většině pokojích byla ještě noc. V pokoji “maláčků” ještě dospával Matyáš a Lukáš a v “divočině u Mariana” to vypadalo, že se vstávat moc nechce. Dneska jsme tak snídani v 8 jednoznačně nestíhali. 🙂

Po výborné snídani (myslím, že v penzionu museli do Makra pro doplnění čokoládových kuliček s mlékem) šla opět “pokojová” kontrola a pořád nechápu nepořádek večer a neuvěřitelně uklizený pokoj ráno. Něco tak odlišného si nedovedete ani představit. Mírné zhoršení proběhlo, nějaké ty papírky či odpadky přísné kontrole neušli a tak 10 bodů získal pouze pokoje pod taktovkou Marka a Tobiáše.

Dnešní dopolední trénink se opět nesl v navázání na fyzické přípravě. Nepředstavujte si nějaké bezhlavé běhání či klikování, to v přípravkách není nutné. Jedná se spíše v různých intervalech o koordinační, pohybové a rychlostní cvičení. Trenér byl tak zaujatý pro cvičení, že jsme málem zapomněli na oběd. 🙂 …Rychle jsme se tak přemístili do penzionu na:

Oběd: Polévka: Kuřecí vývar, Hlavní jídlo: Pečené kuře s bramborovou kaší.

Kluci byli hladoví, takže u oběd byl nezvyklý klid a dojedlo se tak na všech frontách. Po oběd přišla klasická 90 minutovka povinného relaxu. V 15 hodin jsme se potkali na svačince (banán, tatranka) a řekli si něco o stravování, respektu, fair play, chování nebo například co je nutné si vzít na fotbal. Trošku se pobavit i ostatních věcech.

Na 16 hodinu jsme vyrazili na odpolední trénink, který byl zejména o pohybu s míčem, trénování kliček s pomalou přeměnou na hru 1v1. V tomto budeme pokračovat následující den. Následně se konala kvalifikace Ligy mistrů, kde se všechny 4 týmy utkali spolu. Skvělé výkony a velká touha po výhře udělali ze zápasů velmi napínavé bitvy. O emoce nebyla nouze.

Opět jsme přetahovali a utíkali na 18:30 na večeři. Buď přišel velký hlad z vyčerpávajícího tréninku nebo se kuchařka trefila do chuti.

Večeře: Myslím, že kuřecí maso na paprice s knedlíkem (taková jiná svíčková)

Po tomto jídle se všude zaprášilo a nebylo hráče, který neměl snědeno. Navíc skoro polovina hráčů si šla přidat a zejména ty nejmenší. Vzali tak kuchařku útokem. 🙂

Po večeři následovala sprcha (nestihli jsme před večeři) a fascinuje mě systém, kteří si kluci plánují, kdo půjde první a druhý atd. Nedej bože, když ten druhý zároveň si skočí na záchod. Některým ani nevadí, když jeden sedí na míse a druhý se sprchuje. Prostě super kolektiv po všech stránkách. 🙂

Volná zábava se dneska odehrávala na pokojích, počasí nepřálo aby mohli kluci řádit venku. Vytáhli se karty, společenské hry a nebo se pařila FIFA na Xboxu. Hlavní strůjce Tobiáš udělal ligu, takže hrají úplně všichni. Jsou zde překvapivý hráči, jako Kuba Tomeček, který zatím nepoznal porážku. Xbox je za odměnu dobrého chování, které kluci dodržují. Zatím je musím pochválit, až na nějaké malé zlobivé chvíle, které jsou spíše automatikou, nemáme s dětmi žádný problém. Vše co řešíme hned vyřešíme a domluvíme. Kluci jsou chápaví a chovají se slušně. Podařilo se +/- zalehnout po 21:45.

Zítra nás čeká relaxační odpočinkový den. Uvidíme co nám přinese.

Trenér

Fotogalerie: dneska jsem zapomněli fotit