Hráči ročníku 2011 a 2010 na soustředění v termínu 11.8 – 16.8.2019. Celkem 17 borců se fotbalově zlepšovalo v v Ujčově na Vysočině

Po včerejším fyzicky nejnáročnějším dni jsem očekával trošku horší ranní vstávání. A nejen u hráčů, ale i u nás trenérů. Přiznám se, že jsem nelibě nesl, že mě v 7:30 budil Ondra a spol přímo v pokoji. Klepáním mě vzbudili a tak jsme rychle oběhli ostatní pokoje, že je budíček. Ale dělat to ještě v 50% spánku je hrůzostrašné. Každopádně ve všech ostatních pokojích se ještě spalo. 🙂

Po snídani opět naběhla velmi kritická kontrola pokojů a desítku si pořád drží pouze pokoje Ondry a Marka. Ostatní na tom nejsou špatně, ale k dokonalosti vždy malinko něco chybí. Něco kolem 9:30 jsme vyrazili na dopolední trénink, který se ale dneska nesl v relaxačním duchu tj. bez žádných nácviků, ale pouze ve fotbálkové podobě.

Vytvořili jsme 4 týmy tzv. Ligu mistrů. Týmy hráli mezi sebou a zároveň ještě měli individuální úkoly. Zároveň jsem umožnil, že si můžou mezi sebou hráče nakupovat dle hodnoty výhry za vítězství apod. V tomto se velmi shlédli až nevím zdali to bylo nejlepší. Celý den se tak prováděli těžká jednání v zákulisí, koho koupit, za kolik a kde co by se dalo vyjednat.

Barcelona: Ondra, Filip, Adam, Šimon

Totenham: Tobiáš, Marek, Lukáš, Kuba Oč., Lucas

Manchester City: Marian, Simon, Honza, Kuba

Liverpool: Tomáš, Luca, Kuba Muller, Matyáš

Musím říct, že se opakovalo to stejné jako z minulého soustředění. Hráči jsou jako tým super a musím říct, že se velmi podporují. Při zranění či nějaké bolístky se opečovávají jak maminka o dítě. Ale při hře by se v podstatě klidně pozabíjeli. Nic si nedarují, dovedou být skutečně nekompromisní a emoce jen stříkají. Pak si říkám, kde se to v nich bere. Po skončení fotbalu zase velcí kámoši. Přenést toto zapálení do zápasu se soupeřem, tak nás nemůže nikdo porazit. 🙂

Nechci se v žádném příspěvku nějak opírat do hodnocení hráčů, ale musím říct, že někteří mě udivují neskutečných výkonem a hlavně bojovností. To že mám šikovné hráče vím, ale jak rostou zejména ti mladší (Šimon, Marek, Kuba, ale i Adam), je obdivuhodné.

Po odpoledním fotbálku jsem šli na oběd:

Oběd: Polévka: Žampiónová (asi), Hlavní jídlo: šunkofleky se salátkem

Po obědě klasická pauzička na relax, kde se odehrávali vyjednávací setkání s nákupem/prodejem hráčů. Na všechny padla docela únava, že i Filda usnul. Někteří umí odpočívat, některým to dělá problém a musí pořád cestovat všude možně. Po odpočinku jsme si dali svačinku (jablko) , projednali přestupy a nový hráči podepsali kontrakty. A vyrazilo se na druhou část fotbalu.

Hláška dne: Dotaz trenéra: “Kluci, potkali jste se někdy se známým fotbalistou? Chvíli ticho….Filda se hlásí. Ano, Fildo? Filda: Ano, s tebou trenére. :-))))))

Na začátku jsme dali ještě pár rychlých cvičení na přihrávky a 1v1 a mohli jsme se vrhnout na fotbálek. Opět se trošku jiskřilo a občas nějaký ten pláč z výsledku, nějaké ty kopance. Holt kluci si fakt nic nedarují.

Nové transfery:

• Šimon (Barcelona > Totenham)
  • Kuba ( Manchester City > Barcelona)
  • Lucas (Totenham > Manchester City)
  • Transfer Luca z Liverpoolu do Barcelony byl z důvodu nedostatku hotovosti zamítnut. 🙂

Večeře: Znojemská pečeně, rýže

Po večeři hoďka pauza a v 19:45 jsme se potkali v restauraci, kde jsme zapojili notebook do projektoru a připoji na facebook do živého vysílání. Rodiče si tak mohli zkontrolovat, že děti žijou a jsou celý. Děti tak mohli také zamávat. 🙂

Poté jsme shlédli nějaké videa Ronalda, Messiho, Zlatan a nebo třeba videa fairplay či naopak jak se chovat nemají. Spojili jsme tak dobré se zábavou. Poté jsme pustili 1 poločas zápasu Liverpool – Chelsea. Druhou část si už museli nechat zdát v posteli. 🙂

I my na soustředění se koukáme na fotbal Liverpool – Chelsea. 👍⚽😂

Zveřejnil(a) FC Hustopeče přípravky dne Středa 14. srpna 2019
Video

Dneska to zalehlo raz dva, bylo to náročné. Zítra nás čeká poslední celý den a soustředění míří do konce.

Michal