V rámci sjednocení týmového oblečení Vám nabízíme možnost si objednat oblečení pro co největší sladění.

Základní podmínkou každého hráče je mít pro reprezentaci na turnajích a zápasech týmovou soupravu. Ostatní oblečení je dobrovolné a plně dle Vašeho zájmu.

Dáváme Vám návod co od hráčů chceme a nabízíme možnost volby. Zdali poté tréninkové oblečení či další doplňky zvolíte jiné, akceptujeme.

Povinnost hráče:

• Vycházková souprava – zde je nutné zakoupit JAKO soupravu bez vyjímky.
  • Šusťáková bunda – každý hráč musí mít i šusťákovou bundu pro trénink/zápas v deštivém počasí
  • Tréninková mikina – povinná tréninková mikina pro případ chladnějšího počasí – nesmí být bavlněná!
  • tréninkové kalhoty – povinná výbava hráče pro chladnější počasí – nesmí být bavlněné tepláky
  • tréninková souprava (trenky, dres, štulpny, ponožky) – hráče nebude mít nic bavlněného vyjma ponožek, které nesmí být pod kotníky.
  • termo prádlo – povinné termo spodní i dolní prádlo