Deník.cz: Hustopeče: na tomto utopeném trávníku se nedá hrát, zlobí se fotbalisté

Hustopečští fotbalisté s nadsázkou nevědí, zda trénovat na zápasy v kopané, nebo ve vodním pólu. Na fotbalovém trávníku městského stadionu, který nyní prochází rekonstrukcí za asi třiatřicet milionů korun totiž při každém, byť jen zahradním dešti, stojí voda.

Na problém s odvodněním hrací plochy upozornil Deník Rovnost již na konci dubna. Po čtvrtečním deštivém dni se situace s vodou na trávníku opakovala. „Zde se hrát fotbal zkrátka nedá. Tento stav je z našeho pohledu neakceptovatelný. Fotbalový klub hřiště v takovém stavu do užívání rozhodně nepřevezme! Jediné možné řešení je opět plochu kompletně vyměnit a použít kvalitní materiály a technologie,“ okomentoval přímo na místě předseda hustopečského fotbalového klubu Jaroslav Šebesta.

Článek na https://breclavsky.denik.cz/z-regionu/hustopece-na-tomhle-utopenem-travniku-se-neda-hrat-zlobi-se-fotbaliste-20210515.html

Článek celý najdete také v PDF zde: