Díky příspěvku od nadace ČEZ jsme mohli realizovat náš velký sen a to mít osvětlené jedno hřiště, které by mohlo sloužit pro tréninky i v pozdějších hodinách v zimě.

Není náhoda, že je snem každého hráče hrát zápas pod umělým osvětlením. Atraktivní prostředí, mimořádná atmosféra a nevšední zážitek. To vše nyní můžou zažít hráči a naši soupeři v Hustopečích. Jsme zřejmě jeden z mála týmů, který může říct, že má osvětlené travnaté hřiště.

O nadaci

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry, Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách, Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost, osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.

Listopad 12, 2019