Hledáme nové hráče

• Baví tě fotbal?
  • Jsi začátečník nebo by jsi se chtěl posunout na vyšší úroveň?
  • Kontaktuj níže uvedené trenéry a přijď si s námi „kopnout“ na zkušební trénink.

Pozor! Nábor je po celý rok a můžete přijít na jakýkoliv trénink! Trenér Vás pak seznámi s dalším programe a postupem a případně Vás přeloží do skupiny dle schopností hráče.

Nynější rozdělení:

• od 3-5 let nyní školička
  • od 4-6 let mini přípravka
  • od 7-8 let mladší přípravka
  • od 9-10 let starší přípravka
  • atd.

Kvalitní zázemí, budování pozitivního vztahu ke sportu, moderní tréninkové metody, individuální práce s hráči, kvalifikovaní trenéři, podporujeme všestranný rozvoj hráčů, turnaje po celé ČR i v zahraničí.

Chcete, aby Váš syn oblékal dres FC Husteopče a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi potenciál fotbalisty?  Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

Nabízíme fotbalový růst pod odborným dohledem, náplň volného času a mnoho příjemných zážitků při práci s dětmi. Klub zajišťuje vše potřebné k celkovému fotbalovému i osobnostnímu vývoji mladého člověka.

Vynikající úroveň péče o mládež v FC Hustopeče je jistě velkým lákadlem přijít mezi nás

Neváhejte ani vy a kontaktujte náš klub FC Hustopeče, přiveďte tak ukázat své dítě, které nám předvede dovednosti pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených trenérů mládeže v našem sportovním areálu!

Všichni chlapci a dívky, kteří si chtějí s námi zatrénovat nebo nám předvést své dovednosti, jsou srdečně zváni.

Nabízíme možnost hrát mládežnické soutěže, kvalitní tréninkovou přípravu pod vedením kvalifikovaných trenérů, tréninky na travnatých hřištích, umělé trávě, v zimním období v tělocvičně.

Zajišťujeme kvalitní využití volného času mládeže, děti mají možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Sport není jen o pohybu, formuje osobnost, vede k umění komunikovat, působit v kolektivu, překonávat překážky a zanechává neopakovatelné fotbalové zážitky. Proto přijďte mezi nás.

Klub FC Hustopeče neustále nabírá mladé hráče do všech věkových kategorií, proto neváhejte a kontaktujte nás. Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne Michal Vlk na tel. čísle 602608609 nebo formou e-mailu na adrese michal.vlk.ex@gmail.com .

Kontaktovat nás můžete také na facebooku, www.facebook.com/fchustopece

Všechny nově příchozí děti si mohou fotbal v našem klubu vyzkoušet. Každé dítě , které se zapojí do našeho kolektivu má 14 dní na zkoušku a může se rozhodnout zda s námi dále bude a chce pokračovat. Vyjádření získáte i od trenéra.