Cílem klubu FC Hustopeče je vytvořit jednotnou koncepci týmového oblečení, které bude možné v rámci jednotlivých kategorií dále přenášet.

Pozor! Pro velikosti dospělých S,M,L,XL… jsou ceny o cca 60-100 Kč vyšší.

Aktuálně:

2.3.2020: Druhý termín k objednání: 5.3.2020

Povinnosti hráče, který se účastní tréninku:

• tréninková mikina (V žádném případě nesmí být bavlněná!)
  • tréninkové kalhoty (žádné bavlněné tepláky, žádné šusťáky, kalhoty nesmí bránit hráči v pohybu). Doporučujeme nabízené úzké kalhoty.
  • Tréninkový komplet (dres, šortky, štuplny, ponožky – pozor! Ponožky aspoň nad kotníky, nízké ponožky jsou neakceptovatelné)
  • Termo prádlo (žádné bavlněné trička apod). Spodní i dolní. Dle počasí připraveno k použití.
  • Šusťáková bunda (pro případ deště, abychom nemuseli rušit trénink)
  • Zimní doplňky (čepice, rukavice, nákrčník). Na trénink žádné kulichy.
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.

A co na zápasy:

• Vycházková souprava (dodržuj týmový koncept a vždy reprezentuj tým)
  • Šusťáková bunda
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.

Ceny jsou konečné.

Postup objednání: Vyplňte objednávkový list a zasílejte na emailovou adresu michal.vlk.ex@gmail.com . První objednávka bude hromadná, pak můžete normálně posílat i průběžně kusové objednávky, jsou vyřizovány v řádově 10 dnů (+ potisk).