Tréninkový proces přípravek

Vážení rodiče,

jménem trenérů přípravek bych Vás všechny rodiče chtěl požádat o maximální součinnost v následujících dnech a týdnech, které budou rozhodující pro všechny z nás i klub. Všechny děti byli na dlouho vyřazeny nejen z tréninkového procesu, ale i sociálního prostředí. Nemohli se svými vrstevníky trávit čas, nepotkávali se na tréninku nebo zápasech. Nemohli prožívat fotbalové emoce. Bude dlouho trvat než se děti vrátí do původní formy či výkonnosti. Toto prosím ale vůbec neřešme, je to každý rok po zimní přestávce pravidlem a jsme na tom všichni stejně. Víme a máme potvrzeno od ostatních rodičů, že hráči trávili a nadále tráví velký čas venku. Což na druhou stranu se stává kontraproduktivní. Nebudou najednou chtít o toto přijít. My potřebujeme je dostat na hřiště, za hrou, na trénink a naučit je opět pravidelnosti. Aby dítě vědělo, že například úterý a čtvrtek patří fotbalu. Dostaňme je zpátky na hřiště. Velký počet hráčů není z Hustopeče a přetrhali se nám sociální vazby v týmech, zejména v těch nejmenších.

Prosím pomozme jim. Děkuji všem a budeme se co nejdříve těšit na fotbalových hřištích.

Michal Vlk